Doprava a platba

Způsoby platby

Dobírkou

Zboží uhradíte doručovateli České pošty nebo řidiči přepravní společnosti hotově při dodání na vámi zvolenou adresu. Platba kartou Visa/MasterCard je možná při převzetí na pobočce České pošty, ve výdejně Zásilkovny, PPL ParcelShop, nebo u řidiče PPL. Platba dobírkou je zpoplatněna částkou 45 Kč. 

Bankovním převodem

Po přijetí vaší objednávky vám zašleme její shrnutí s údaji pro provedení platby (číslo bankovního účtu, variabilní symbol a částku). O průběhu vyřizování objednávky vás budeme průběžně informovat na váš email. Tato platební metoda je zdarma.

  • termín dodání může být ovlivněn termínem uhrazení platby (zboží expedujeme až po připsání platby na náš účet)
  • částka musí být připsána na náš účet nejpozději do sedmi pracovních dnů po potvrzení objednávky, v opačném případě je považována za zrušenou

Platba kartou, rychlí online převod

Využíváme profesionální řešení splňující nejnovější standardy karetních asociací - 3D secure, umožňující bezpečné platby přes internetové bankovnictví, údaje o platební kartě nesdělujete nám, ale zadáváte je přímo poskytovateli platební brány ThePay na zabezpečené stránce kde se o bezpečnost se stará protokol HTTPS a přenos dat je vždy šifrován. Tato platební metoda je zdarma.

V platební bráně umožňujeme platby přes internetové bankovnictví těchto bank: MONETA Money Bank, Fio banka, Česká spořitelna, Komerční banka, mBank, Raiffeisenbank, Sberbank, Unicredit Bank, ČSOB, Equa Bank, Era. Tato platební metoda je zdarma.

Doprava

doporucene-psani-logo-kupmaxČeská pošta – Doporučený dopis

Rychlý a bezpečný a levný způsob dopravy především pro menší zásilky. Zásilku doručuje Česká pošta do 1-2 pracovních dnů po expedování zboží. Cena dopravy je 42 Kč.

LogoPplShop Společnost PPL

Ověřený a rychlí přepravce s avizací doručení. Zásilku doručuje do druhého dne na jakoukoliv adresu po expedování zboží. Cena dopravy je 89 Kč. Je možné také zvolit doručení na výdejní místo PPL ParcelShop s velmi širokou sítí výdejních míst. Cena dopravy je 85 Kč.

Zasilkovna-Kupmax-doprava

Nízké ceny, sledování zásilky a možnost vyzvednutí na stovkách výdejních míst. Zásilku si můžete vyzvednout do 3 dnů po expedici zboží. Cena dopravy je 53 Kč.

Kdy budeme zboží expedovat?

Pokud máme zboží skladem, odesíláme objednávky v nejkratším možném termínu. U objednávek přijatých do 14:00 odešleme zboží většinou ještě v den objednání. U objednávek přijatých po 14:00 expedujeme následující pracovní den.

Problémy s doručením a jak je řešit?

Pokud Vám zásilka nebyla doručena včas, nebo se vyskytl jakýkoliv jiný problém, neváhejte a obraťte se na nás co nejdříve, abychom vzniklou situaci mohli řešit. Kontaktujte nás na info@kupmax.cz nebo +420 774 353 253

Jak postupovat v případě poškození zásilky?

Pokud Vám doručovatel přivezl viditelně poškozenou zásilku, můžete požadovat, aby byl stav zásilky ve Vaší přítomnosti prověřen. Pokud je poškozen i obsah zásilky, požadujte zapsání této informace do protokolu a zásilku nepřebírejte. Ideálně si pořiďte ještě vlastní fotodokumentaci poškozeného balíku.

Pokud byl obal neporušený, zásilku jste převzali a po jejím otevření zjistili, že je její obsah poškozený, informujte o této skutečnosti neprodleně přepravce a požadujte sepsání reklamace.